67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Darba drošības risinājumi

Darba aizsardzības vispārīgie principi nosaka darba vidi veidot tā, lai izvairītos no darba vides riska vai mazinātu nenovēršama darba vides riska ietekmi. Gadījumos, kad Industriālajā ražošanā ar preventīviem pasākumiem nav iespējams novērst darba vides risku, jālieto iekārtu un ietaišu automatizētas drošības sistēmas, kas nodrošina to apstādināšanu vai darbības ātruma samazināšanu, pārkāpumu vai iekārtu nepareizas lietošanas gadījumos.

Ražošanas iekārtu izstrādes un ražošanas direktīva 2006/42/EC nosaka noteikta drošības līmeņa ievērošanu, bet jaunu iekārtu integrēšana kopējā ražošanas procesā un drošības līmeņa saglabāšana ir uzņēmēja atbildība. Mēs izstrādājam vispiemērotākos un izdevīgākos risinājumus katram individuāli.

SICK MasterLock
Lauris Bērziņš
tālr. +371 2617 7129
nothing

Drošības slēdzenes


e-Noliktava

Drošības kontrolleri


e-Noliktava

Gaismas aizkari


e-Noliktava

Drošības releji


e-Noliktava

Fotoelektriskie slēdži


e-Noliktava

Lāzera skeneri


e-Noliktava

STOP pogas


e-Noliktava

Elektroniskās slēdzenes


e-Noliktava

Drošības paklāji


e-Noliktava
 
 

Produktu grupas jaunumi: 

 


 

Gaismas un skaņas signalizācijas ierīcēm no SIRENA piemīt efektivitātes un vienkāršības līdzsvars . Visas šīs sērijas ierīces var izmēģināt un novērtēt pie Lāsmas.

Pieejamās Krāsas: Sarkana, Zaļa, Zila, Oranža

Funkcija: Rotējošā, Mirgojošā dažādās intensitātēs.

Skaņa: Maināms skaņas veids un tonalitāte

Montāža: Pie sienas vai horizontālas virsmas

Barošana: 12-240 V AC/DC

Aizsardzības klase: IP65

Lasīt vairāk...

 

 


 

 

Ar katrudienu palielinās prasības pret darba drošību. Vienas no vienkāršākajām un populārākajām ierīcēm bīstamo darba zonu aizsardzībai ir tā saucamie gaismas aizkari. Ar to palīdzību var ievērojami paaugstināt darbinieku drošību un līdz minimumam samazināt iespējamību iegūt darba trauma, bet tai pašā laikā saglabāt darba kvalitāti un efektivitāti.


SIA Lāsma darbinieki var palīdzēt izvēlēties pareizās, darba drošībai nepieciešamās kontroles un aizsardzības ierīces. Pieredze rāda, ka izdevīgāk savlaicīgi investēt drošības sistēmas salīdzinoši nelielas summas, jo sekas varbūt nepatīkamas kā darbiniekam tā darba devējam. Darba devēja pienākums ir rūpēties par saviem darbiniekiem.

Lasīt vairāk...

 

 

 
← atpakaļ
 
© ZTF Lāsma 2015