67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Ziņas

 
 

SICK UFN3 sērijas marķējumu sensori ideāli piemēroti iepakošanas  un marķēšanas iekārtām, kad precīzi jānosaka uzlīmju atrašanās vieta uz uzlīmju lentām.  

Sensors paredzēts dinamiskai videi, kad dienas laikā var mainīties vairāki uzlīmju veidi. Lai nodrošinātu ātru un ērtu produkcijas maiņu sensors aprīkots ar dinamisko apmācīšanas metodi. Vai lietotājs var lietot vienkāršo 2 punktu apmācīšanas metodi, kas aizņem tikai dažas sekundes.
 
Lasīt tālāk...
 
 
 
 


Frekvenču pārveidotāju ražotājs Invertek savā mājaslapā www.invertekdrives.com piedāvā jaunu sadaļu “Iknow”, kur elektroinženieri angļu valodā var iepazīties ar noderīgu un praktisku dažāda tipa tehnisko informāciju saistītu ar Invertek frekvenču pārveidotāju darbības pamatiem, motoriem, uzstādīšanas niansēm, ieprogrammēšanu, tipiskajām problēmām un to novēršanu, energotaupību un dažādām funkcijām.

                            

 
 
 
 


 

Izmantojot Reaktīvās jaudas kompensācijas iekārtas, samazini izmaksas par elektroenerģiju un sistēmas noslodzi.

 

Svarīgākie ieguvumi uzstādot šādu iekārtu: 

  • Samazinās apmaksājamā summa elektroenerģijas rēķinā (maksa par patērēto reaktīvo jaudu sastāda nozīmīgu daļu no kopējās summas par patērēto elektroenerģiju);
  • Uzlabojas tīkla kvalitāte, pagarinot ražošanas iekārtu darbības mūžu;
  • Samazinās sistēmas noslodze. 

 
 
 
 


Pateicoties ilgadējai sadabībai ar spiediena sensoru ražotāju Aplisens,  mums ir piegādāts spiediena un  hidrostatisko līmeņa  senoru  ieregulēšanas un parametrizācijas aprīkojums. Ar šī aprīkojuma palīdzību spējam vienas dienas laikā piegādāt nepieciešamos sensorus ar atbilstošajiem mērdiapazoniem, izejas signālu un/vai kabeļa garumu.

Klienta galvenie ieguvumi:

  • Samzināta cena
  • Ātrs pasūtījumu izpildes laiks
  • ...

Lasīt tālāk...
 
 
 
 Mūsu sadarbības partneris SIKO GmbH ir viens no tirgus līderiem pozīciju indikatoru un aktuātoru jomā. Pateicoties plašajam klāstam un individuālajai izstrādei ar SIKO būs iespējams izveidot jebkuras sarežģītības individuālu vai sistēmas risinājumu jūsu iekārtu un līniju vārpstu un asu pozicionēšanai.


Lasīt tālāk...
 
 
 
 
Jau šo piektdien, 26.05.2017, rīkojam “atvērto durvju dienu” Jums, mūsu dārgie klienti, kad kopīgi varēsim nobaudīt gardu kliņģeri un parunāt par to, ko esam kopīgi paveikuši. Būsiet mīļi gaidīti pie mums, Krīvu ielā 11, neformālā atmosfērā pavadīsim visu dienu no 9:00 līdz 18.00.  

Lasīt tālāk..

 
 
 
 Datums: 31.05.2017.

Vieta:  Rīga, Deglava 66, 7.stāvā, DEGLAVA BIZNESA CENTRĀ

Semināra valoda: krievu (tulkošana pēc nepieciešamības). 


Lasīt tālāk..

 
 
 
 SICK DSF60 sērijas programmējamie inkrementālie enkoderi ir teicams risinājums jebkurā mainīgā un dinamiskā ražošanas vidē. Situācijās, kad steidzami nepieciešama bojāta enkodra nomaiņa vai jāizvēlas jauns enkoderis SICK DSF60 sērijas enkoderus būs iespējams pielāgot nepieciešamajam tehniskajam izpildījumam.

Lasīt tālāk..

 
 
 
 
© ZTF Lāsma 2015