67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Ziņas

 
 


Pateicoties ilgadējai sadabībai ar spiediena sensoru ražotāju Aplisens,  mums ir piegādāts spiediena un  hidrostatisko līmeņa  senoru  ieregulēšanas un parametrizācijas aprīkojums. Ar šī aprīkojuma palīdzību spējam vienas dienas laikā piegādāt nepieciešamos sensorus ar atbilstošajiem mērdiapazoniem, izejas signālu un/vai kabeļa garumu.

Klienta galvenie ieguvumi:

  • Samzināta cena
  • Ātrs pasūtījumu izpildes laiks
  • ...

Lasīt tālāk...
 
 
 
 Mūsu sadarbības partneris SIKO GmbH ir viens no tirgus līderiem pozīciju indikatoru un aktuātoru jomā. Pateicoties plašajam klāstam un individuālajai izstrādei ar SIKO būs iespējams izveidot jebkuras sarežģītības individuālu vai sistēmas risinājumu jūsu iekārtu un līniju vārpstu un asu pozicionēšanai.


Lasīt tālāk...
 
 
 
 
Jau šo piektdien, 26.05.2017, rīkojam “atvērto durvju dienu” Jums, mūsu dārgie klienti, kad kopīgi varēsim nobaudīt gardu kliņģeri un parunāt par to, ko esam kopīgi paveikuši. Būsiet mīļi gaidīti pie mums, Krīvu ielā 11, neformālā atmosfērā pavadīsim visu dienu no 9:00 līdz 18.00.  

Lasīt tālāk..

 
 
 
 Datums: 31.05.2017.

Vieta:  Rīga, Deglava 66, 7.stāvā, DEGLAVA BIZNESA CENTRĀ

Semināra valoda: krievu (tulkošana pēc nepieciešamības). 


Lasīt tālāk..

 
 
 
 SICK DSF60 sērijas programmējamie inkrementālie enkoderi ir teicams risinājums jebkurā mainīgā un dinamiskā ražošanas vidē. Situācijās, kad steidzami nepieciešama bojāta enkodra nomaiņa vai jāizvēlas jauns enkoderis SICK DSF60 sērijas enkoderus būs iespējams pielāgot nepieciešamajam tehniskajam izpildījumam.

Lasīt tālāk..

 
 
 
 
Ja nepieciešams reāllaikā apskatīt ražošanas procesa vērtības (°C, rH, mA, V, DI/DO u.c)  un reģistrēt tās  datubāzē, IntegraXor SCADA sistēma ir nepieciešamais risinājums.

Lasīt tālāk..

 
 
 
 Firmas CEIA metāla detektors TSM D ir kompakts un viegli uzstādāms, piemērots dažāda izmēra un formas magnētisko un nemagnētisko metālu noteikšanai, kas ļauj to izmantot ražošanas materiālu kontroles un iekārtu drošības nolūkos.

Lasīt tālāk..

 
 
 
 Delcon SSR tipa releji ar unikālu impulsu pārvades tehnoloģiju - garantēta izcila veiktspēja pašos prasīgākajos darba apstākļos, līdz pat 10 gadiem. Relejos iebūvētie aizsardzības un filtru elementi, nodrošina releju imunitāti pret augstu traucējumu fonu un nodrošina labāku veiktspēju un drošāku pārslēgšanos nekā elektromehāniskajiem vai optiskajiem relejiem.

Lasīt tālāk..

 
 
 
 
© ZTF Lāsma 2015