67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Papildinājums Invertek frekvences pārveidotāju saimei – Invertek OPTIDRIVE E3

Sākot jau no pagājušā gada oktobra klientiem ir pieejami jaunie E3 OPTIDRIVE frekvences pārveidotāji, kas ir vecās E2 OPTIDRIVE sērijas uzlabots modelis. Tāpat kā E2, arī E3 ir pieejams IP20 un IP66 versijās, papildināts ar dažiem parametriem un ar paplašinātu jaudas diapazonu līdz 22kW IP20 aizsardzības klasei.

E3 šobrīd gandrīz ir pilnībā aizņēmis E2 plauktus noliktavā, un ir pieejams no 0.37kW līdz 22kW “uz vietas”. Joprojām ir nopērkami arī E2 frekvenču pārveidotāji. 

Izmēri uz izskats paliek ļoti līdzīgs E2 sērijai, bet ir ietverti būtiski papildinājumi motoru kontrolē – klāt nākusi vektoru vadības metode, ar ko iegūst lielāku momentu zemos apgriezienos, precīzāku ātruma regulāciju; iespēja kontrolēt jaunmodīgos un efektīvos pastāvīgo magnētu sinhronos (PM) un bezsuku līdztrāvas motorus (BLDC).

Ir izdalīti specializēti režīmi - industriālajam, ventilatoru un sūkņu pielietojumiem, CANopen komunikācijas protokols “uz borta” un paplašināts jaudas diapazons līdz 22kW.

Konfigurācijas parametru sadaļa būs mainījusies minimāli un frekvences pārveidotājs nepaliks sarežģīts, tam nākuši klāt parametri, kas attiecās vektoru vadību. Arī ar E3 varēsiet izmantot Optistick, lai kopētu parametrus no viena Invertek uz citu vai, izmantojot Bluetooth bezvadu tehnoloģiju, veidot konfigurācijas, saglabāt un ielādēt Invertek’ā, pārraudzīt slodžu grafikus vai vienkārši vadīt Invertek no portatīvā datora testu nolūkos.

Produkti un speciālie piedāvājumi apskatāmi šeit

Ražotāja mājas lapa


Sagatavojis: Oskars Plūmīte

 
← atpakaļ
 
© ZTF Lāsma 2015