67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Ērta datu reģistrācija IntegraXor WEB SCADA sistēmā Ja nepieciešams reāllaikā apskatīt ražošanas procesa vērtības (°C, rH, mA, V, DI/DO u.c)  un reģistrēt tās  datubāzē, IntegraXor SCADA sistēma ir nepieciešamais risinājums.

 IntegraXor SCADA sistēmai ir plašs komunikācijas protokolu atbalsts - MODBUS (RTU/ASCII/TCP), Ethernet/IP, Profinet, OMRON, Mitsubishi u.c, kas sniedz iespēju saņemt datus no lielākās daļas industrijā izmantotajām ierīcēm.  
 Reāllaika procesa datus iespējams attēlot ne tikai skaitliskā un tekstuālā veidā, bet arī to attēlošanai iespējams izmantot Inkscape SAGE grafiskās izstrādes pakotni, kas ļauj jebkuram vektoru formāta vizuālam objektam (svg) piesaistīt procesa mainīgo, un atkarībā no procesa vērtības mainīt tā vizuālo izskatu (krāsa, izmērs, rotācija, u.c).
 
SCADA sistēma sniedz iespēju vienkārši un ātri izveidot vizuāli pievilcīgus, funkcionālus grafikus datu aplūkošanai.
 Iebūvētā trauksmju ziņošanas sistēma ļauj nosūtīt e-pasta brīdinājumus, gadījumos, kad reāllaika dati pārsniedz iepriekš uzstādītos trauksmes līmeņus. Datubāzē automātiski tiek veikta trauksmju reģistrācija. SCADA sistēma ļauj apskatīt trauksmju vēsturi ar datiem par procesa vērtību nostrādes brīdī, kā arī precīzu laiku, kad trauksme nostrādājusi un tikusi atcelta. Ja datu reģistrēšanai Jums ir nepieciešama unikāla funkcionalitāte – to  var īstenot ar IntegraXor un skriptu valodu – Javascript.

 IntegraXor sistēma ļauj izveidot SCADA sistēmu ar vairākiem lietotāju piekļuves līmeņiem, katram no lietotājiem iespējams definēt, kuru no SCADA logiem lietotājs var apskatīt, kā arī, mainīgos, kuru vērtības lietotājam ir tiesības mainīt.

 SCADA sistēma ļauj izveidot sarežģītus SQL vaicājumus, tādējādi sniedzot iespēju iegūt atskaites par saglabātajiem datiem dažādos griezumos. 

 IntegraXor SCADA sistēmā iespējams datus glabāt neierobežoti ilgi, vai izmantot iebūvētu datubāzes attīrīšanas funkciju, kas automātiski izdzēš iepriekšējos datus, kuri ir vecāki par norādīto dienu skaitu. Izmantojot šo funkciju, Jums nebūs jāuztraucas  par cietā diska aizpildīšanos ar nevajadzīgu informāciju. 
Izmantojot bezmaksas PostgreSQL datubāzes programmatūru, iespējams datubāzē saglabāt lielu apjomu datu.

Datubāzes apjoma ierobežojumi:
  • Datubāzes izmērs – neierobežots
  • Datubāzes tabulas izmērs līdz 32 TB
  • Vienas ierakstu rindas maksimālais izmērs - 1.6 TB
  • Neierobežots tabulas rindu skaits
Priekšrocības: 
  • Bezmaksas datubāžu atbalsts (MS SQL, PostgreSQL, PRO versijai MySQL datubāzes atbalsts)
  • Bezmaksas virtuālie mainīgie  (licences izmaksas nosaka komunikācijas mainīgie  un papildus izmantotie moduļi)
  • Iespējams izveidot un izpildīt sarežģītus SQL vaicājumus
  • Vairāki piekļuves līmeņi lietotājiem
  • Plašs komunikācijas protokolu atbalsts - MODBUS (RTU/ASCII/TCP), Ethernet/IP, Profinet, OMRON, Mitsubishi u.c.

Ja jums radušies papildus jautājumi par IntegraXor SCADA sistēmu vai personalizētas SCADA sistēmas izstrādi, sazinieties ar mums! 


Sagatavojis: Linards Laugalis
 
← atpakaļ
 
© ZTF Lāsma 2015