67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Ar prieku un gandarījumu atskatāmies uz 25 gados paveikto!

 

Jau šo piektdien, 26.05.2017, rīkojam “atvērto durvju dienu” Jums, mūsu dārgie klienti, kad kopīgi varēsim nobaudīt gardu kliņģeri un parunāt par to, ko esam kopīgi paveikuši. Būsiet mīļi gaidīti pie mums, Krīvu ielā 11, neformālā atmosfērā pavadīsim visu dienu no 9:00 līdz 18.00.  
Arī turpmākā gada laikā rīkosim dažādus pasākumus saistībā ar mūsu jubileju.
Ļoti augstu vērtējam un esam pateicīgi Jums par uzticību mūsu uzņēmumam.

“Labākais veids, kā saprast, kur atrodies ir paskatīties cik tālu jau esi aizgājis”. 
 
Zinātniski tehniskā firma Lāsma šo 25 gadu laikā ir piedzīvojusi daudz, tādēļ īsumā gribētu atskatīties uz galvenajiem uzņēmuma notikumiem šajos gados..
Savu darbību uzsākām kā industriālās automātikas komponenšu izstrādes uzņēmums, strādājot pie tā, kas tajā laikā bija nepieciešams mūsu klientiem. Tika radītas vairākas produktu līnijas - motora aizsardzības iekārtas, temperatūras un mitruma kontroleri, līmeņa kontroles releji, laika un taho releji, kā arī reaktīvās jaudas kompensācijas kontroleri un citi individuāli izstrādājumi.


Šobrīd turpinām ražot līmeņa kontroles relejus Līr-7 un Līr-4, kas izpelnījušies klientu uzticību. Darbojamies arī izstrādes jomā, strādājot pie specifisku risinājumu radīšanas individuāli klientiem.  
Laikam ejot un sekojot līdzi tirgus izmaiņām, arī mēs esam mainījušies un joprojām to turpinam darīt. Esam neatlaidīgi strādājuši pie ārvalstu partneru piesaistes, kas šobrīd ir rezultējusies veiksmīgā sadarbībā ar tādiem industrijas vadošajiem ražotājiem kā Pixsys, Nivelco, Sick, Schneider electric, Invertek drive un daudziem citiem, kuriem esam pateicīgi par ilgtermiņa sadarbību un uzticēšanos. Tas mums dod iespēju piedāvāt industriālās automātikas komponentes par labāko cenas un kvalitātes attiecību, kā arī piedāvāt produktus, kas atbilst jaunāko tehnoloģiju iespējām.
Laika gaitā, sadarbībā ar dāņu uzņēmumu Callenberg, esam apguvuši fundamentālas zināšanas automātikas sadaļņu būvniecībā un montāžā. 
Šajā laikā esam attīstījuši tādus darbības virzienus kā risinājumu izstrāde, projektēšana, serviss, rezerves daļu sagāde, datu monitoringa un reģistrācijas sistēmas, kā arī reaktīvās jaudas kompensācija.Lai arī uzņēmumam šobrīd ir 8 galvenie darbības virzieni, ir vērtības, kas laikam ejot nav mainījušās no pirmās uzņēmuma dibināšanas dienas: 
  • nerimstoša vēlme mācīties un apgūt ko jaunu, 
  • izmantojot zināšanas, veidot inovatīvus un mūsdienīgus risinājumus, 
  • būt godīgiem pret sevi, darbiniekiem, klientiem un valsti.
Mūsuprāt, šīs trīs lietas ir pamatakmens veiksmīgai uzņēmuma attīstībai nākotnē.

Vēlreiz liels PALDIES visiem partneriem par sadarbību līdz šim. Esam pateicīgi, ka novērtējat mūsu darbu un ieguldījumus veiksmīgas sadarbības veidošanā arī turpmāk.Uzņēmuma vadītājs,
Lauris Bērziņš


Ztf Lāsma 25
 
← atpakaļ
 
© ZTF Lāsma 2015