67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

INVERTEK drives E3 un P2 frekvences pārveidotāji AKCIJA, pārskats, pieejamība noliktavā.Līdz 2017.gada 31. decembrim varat iegādāties visus INVERTEK DRIVES frekveču pārveidotājus ar papildus 10% atlaidi.

Invertek misija -Radīt savam klientam iespēju lietot modernas tehnoloģijas VIENKĀRŠI- izstrādājot frekvences pārveidotājus, kurus ir viegli ieprogrammēt un apkalpot.
   


   

  Vispopulārāka un daudziem labi zināmā Invertek E3 sērija pieejama ar jaudas diapazonu līdz 22kW un paredzēta standarta uzdevumiem. E3 modelis tika atjaunināts 2015. gada beigās un aprīkots ar bezsensoru vektorvadību augstākai veiktspējai, it īpaši zemos apgriezienos.

  Kā arī ar iespēja darbināt motorus ar pastāvīgo magnētu (PM) un bezsuku līdzstrāvas motorus (BLDC). Ja kādā piedziņas mezglā asinhronais dzinējs tiks nomainīts pret PM vai BLDC motoru, frekvences pārveidotājs nebūs jāmaina.

  Visiem modeļiem iebūvēti komunikāciju protokoli – Modbus RTU un CANopen.

  Frekvenču pārveidotāji vienfāzu motoriem. Invertek ir viens no retajiem ražotājiem, kas piedāvā vienfāzu motoru frekvenču pārveidotājus. Šos izmanto vietās kur nav 3 fāzu pieslēgums- nelielās sūkņu stacijās un mājsaimniecībās,.

  Invertek P2 jeb industriālais frekvenču pārveidotājs- sarežģītākiem uzdevumiem. Var darboties ar lielākām pārslodzēm, ir iebūvēts PLC, STO drošības funkcija, papildus vadības režīmi – ātruma, momenta kontroles ar/bez atgriezeniskajām saitēm u.c.


  SIA Lāsma noliktavā šobrīd ir pieejami frekvences pārveidotāji ar jaudām:

  1) 0.37kW līdz 22kW E3 sērija;

  2) 22kw līdz 37kW P2 sērija.

  Informācija par frekvences pārveidotājiem, cenām un pieejamību ir pieejama  E-Noliktavā, kā arī sazinoties ar  menedžeriem.

  ŠEIT VARAT ATRAST CENU LAPU: 


  SIA “ZTF Lāsma” ir oficiāls “Invertek drives” pārstāvis un servisa centrs Latvijā. Ar prieku palīdzēsim izvēlēties tieši Jums piemērotāko frekvenču pārveidotāju.

  Papildus informācija:

  E3 video prezentācija

  Optidrive E3 ražotāja mājaslapā

  Optidrive E3 vienfāzu ražotāja mājaslapā

  Optidrive P2 ražotāja mājaslapā                                  

  Sagatavojis: Oskars Plūmīte 
   
   
  ← atpakaļ
   
  © ZTF Lāsma 2015