67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Pakalpojumi


SERVISA LĪGUMI
Uzņēmuma darbinieku kvalifikācija ļauj veikt elektroiekārtu servisa pakalpojumus. Ir noslēgti servisa pakalpojumu līgumi ar uzņēmumiem, kam esam realizējuši automatizācijas projektus. Kā arī ar uzņēmumiem, kam sniedzam servisa ārpakalpojumus, kā piemēram GRUNDFOS Latvija, kura ietvaros tiek veikti elektrosūkņu vadības sistēmu uzstādīšana, programmēšana, diagnostika, palaišana. Līdzīga rakstura pakalpojumus regulāri sniedzam uzņēmumiem PUMPTEHNIKA, AKVEDUKTS, WATEX, BASTEJI, BEKKONSULT,  EKOTEHNOLOĢIJAS u.c.

SISTĒMU APKOPES UN KALIBRĀCIJA
Līdzīgu pakalpojumu līgumu ietvaros veicam temperatūras un mitruma kontroles, regulēšanas, un uzskaites sistēmu regulāru apkopi un regulēšanu tādiem uzņēmumiem kā  Z-LIGHT, TAMRO, PETPROSERVISS u.c.

MĒRĪJUMI UN ANALĪZE
Viens no mūsu uzņēmuma raksturīgākajiem pakalpojumiem ir objektu apsekošana un uzmērījumi. Uzmērījumi visbiežāk nepieciešami pareizas reaktīvās jaudas kompensācijas iekārtas izvēlei, objekta apsekošana tiek vaikta ar mērķi sastādīt pareizu darbu tehnisko uzdevumu, sniegt rekomendācijas vai ierīču defektāciju.

ELEKTROTEHNIKAS REMONTS
Mūsu firma ir viena no retajām, kura pieņem remontā dažādas elektrotehniskās ierīces. Šis pakalpojums ir īpaši aktuāls dažādiem maziem uzņēmumiem, kuri ne vienmēr var atļauties iegādāties jaunāko tehnisko aprīkojumu. 

Service
 
 

← atpakaļ
 
© ZTF Lāsma 2015