67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Procesu vadības risinājumi

Mūsdienu tehnoloģisko un ražošanas procesu vadība nav iedomājama bez modernu programmējamo loģisko kontrolleru izmantošanas.

Mūsu programmētāji spēs nodrošināt pat vissarežģītākā tehnoloģiskā procesa algoritma izstrādi, palīdzēs izvēlēties piemērotākos risinājumus procesa kontrolei.

Tehnoloģiskā procesa reāllaika datu attēlošanai piedāvājam izstrādāt HMI programmatūru vai SCADA sistēmu, nodrošinām datu savākšanu un importēšanu datubāzē vai excel failā.

Piedāvājam attālinātas piekļuves risinājumus, gan datu saglabāšanai, gan procesa vadībai.

 

SCHNEIDER ELECTRIC SENECA FATEK B&R SIEMENS PIXSYS PROMOTIC SCADA integraXor
Ritvars Barbaniška
tālr. +371 2877 9080
nothing

Industriālie PC


e-Noliktava

Kontrolleri


e-Noliktava

SCADA sistēmas


KATALOGS
 
 

Produktu grupas jaunumi:
“Schneider-Electric” piedāvā “SoMachine” programmatūras pakotni, kas nodrošina operatīvu un efektīvu jauno “Modicon” kontrolleru pārvaldību. Programmatūras “Basic” versija paredzēta M221 sērijas programmēšanai un tā ir bezmaksas. Programmatūra nodrošina intuitīvu, modernu interfeisu ar iespēju konvertēt novecojušos “Twido” sērijas projektus. Savukārt “SoMachine” paplašinātā versija paredzēta daudz plašākam iekārtu lokam, kas sevī ietver ne tikai algoritmu un loģikas izstrādi, bet arī vizualizācijas, operatora paneļu, piedziņas u.c. konfigurāciju.  

 
 Integraxor WEB SCADA sistēma ļauj aplūkot Jūsu SCADA sistēmu no jebkuras vietas pasaulē, kur pieejams interneta pieslēgums, bez nepieciešamības instalēt papildus programmatūru - Jums nepieciešama vienīgi interneta pārlūkprogramma. 

SCADA sistēma atbalsta Modbus un vairāk kā 80% Ethernet  bāzētu  komunikāciju  protokolu, papildus tam sistēmai ir bezmaksas datubāzes draiveri populārākajām datubāžu sistēmām Microsoft SQL, Microsoft Access, Oracle, MySQL un  PostgreSQL.
 
 

Produktu grupas projekti:
Uzdevuma būtība:

Veikt divu ūdens rezervuāru automātisku uzpildi, sildīšanu un procesu attēlošanu.

Tehniskais uzdevums:
  • Uzpildīt rezervuārus atkarībā no līmeņa
  • Veikt rezervuāru ūdens sildīšanu atkarībā no temperatūras
  • Attēlot mērījumus
  • Abiem rezervuāriem jābūt iespējai darboties neatkarīgi
 Uzdevuma būtība:

Nodrošināt 7 rezervuāru līmeņa, temperatūras monitoringu, kā arī sistēmā iekļauto elektrisko komponenšu, aktuatoru vadību un uzraudzību pēc iepriekš saskaņota tehniskā uzdevuma, kurš paredz rezervuāru darbību 4 dažādos režīmos.

 
← atpakaļ
 
© ZTF Lāsma 2015