67545217
SEKOT FACEBOOK Lāsma Google+ ShareSlide prezentācijas Lāsma foto galerija
 
 
Izveidot Pieprasījumu

Kā atrast Lāsmu

Rīga:
Aizkraukles iela 21-112
Uz Kartes

Tālr. 67545217
Sazināties ar Inženieriem

Darba laiks: 9:00-17:00
S, Sv- slēgts

Sekot ZTF Lāsma jaunumiem e-pastā

Signāllampas

 


 

Sirēnas skaņa, mirgojošas gaismas ... divas universālas brīdinājuma signāla izziņošanas formas.  Skaņas un gaismas radīšana jau 35 gadus ir uzņēmuma SIRENA bizness un panākumu atslēga. Mūsdienās itāļu uzņēmums SIRENA tiek pārstāvēts 65 pasaules valstīs un ir pazīstams kā kvalitatīvas un daudzveidīgas produkcijas ražotājs.

                Eiropas mašīnu normatīvā direktīva 2006/42/CE pieprasa atbilstošu audiuālo un vizuālo brīdinājuma signalizācijas ierīču instalāciju kā svarīgāko nosacījumu operatora drošības prasību izpildei industriālajā vidē.

                Beidzamo trīs gadu laikā SIRENA kļuvusi par ievērojamu piegādātāju elektrisko/elektronisko akustisko signalizācijas ierīču sektorā, kā arī rotējošo, mirgojošo un LED vizuālo signalizācijas ierīču jomā. Uzņēmums apmierina pasūtītāju pieprasījumus divos sektoros:

                - industriālās automātikas, robotikas, kontrolpaneļu, drošības un EX bīstamo zonu kā arī brīdinājuma un evakuācijas sistēmas;

                - pašgājēju ekskavatoru, lauksaimniecības un avārijas dienestu transporta mašīnu pielietojumam.

Šī uzņēmuma produkcijas klāstā ietilpst arī ceļu drošības vajadzībām paredzētās gaismas brīdinājuma ierīces, luksofori uzņēmumu iekšējām vajadzībām un izmantošanai ceļu satiksmes nodrošināšanai.

 
 

← atpakaļ
 
© ZTF Lāsma 2015